Wydarzenia naszego Fan Clubu


Stories Of Old...... Dawne opowieści

Lata 90-te

Zdjęcie zrobione na jednej z Depeszotek w latach 90-tych. Dokładnie 18 maja 1991 roku
Zdjęcie zrobione na jednej z Depeszotek w latach 90-tych. Dokładnie 18 maja 1991 roku

W latach 90-tych organizowaliśmy (jeszcze bez Marty ale z Arturem)  Depeszoteki w siedzibie Klubu Garnizonowego, znajdującego się przy ul.Modzelewskiego (obecna ul. Śląska). Udało się zachować autentyczne plakaty z tych imprez.New Life....


Członkowie naszego FC od lat uczestniczą w zlotach na terenie całej Polski. Marek Ziora udostępnił sporą kolekcję swoich historycznych biletów. 


10 maj 2014


Po kilku cichych latach znów w Częstochowie usłyszeliśmy muzykę Depeche Mode. W Klubie NUTA odbyło się DEPECHE MODE PARTY na którym bawiliśmy się nie tylko z fanami częstochowskimi, ale także z liczna grupą z Chorzowa i Bielska.

Fotorelacja w Galerii


13 września 2014

 Miło nam było bawić się na zlocie naszych kolegów z Łodzi. Do zobaczenia na kolejnej imprezie


11 październik 2014

 

Jesteśmy już po pierwszej edycji Behind the Wheel: DM Party route 1.

 

Za stronę muzyczną cudownie zadbała ekipa Dark Asylum Team w składzie:DJ 2Face i DJ Alex Hunter.

 

W "Galerii" umieściliśmy fotki z tej imprezy.  Dziękujemy wszystkim za przybycie i zabawę.


4 listopad 2014

 

 

Wizyta w katowickim Multikinie udana. Częstochowska ekipa bawiła się na sali 9. 

Koncert jak się można było spodziewać wspaniały.

W Galerii kilka fotek z naszego wyjazdu.


8 listopad 2014

W niepełnym składzie nasz FC zameldował się w Katowicach. Zabawa Ok. Czekamy na kolejne imprezy.

W Galerii kilka fotek z naszego wyjazdu.


  13 grudnia 2014

Za nami druga edycja Behind the Wheel: DM Party.

 

Jak zwykle za stronę muzyczną cudownie zadbała ekipa Dark Asylum Team w składzie:

DJ 2Face i DJ Alex Hunter. 

Dziękujemy Edwinowi za klimatyczne oświetlenie.

W "Galerii" umieściliśmy fotki autorstwa Emmy.  

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zabawę - dojechali do nas fani z Chorzowa, Łodzi, Zabrza, Blachowni i Myszkowa.

 

Za pomoc w organizacji dziękuję jeszcze Piotrowi i mojej córci Martuni.


17 styczeń 2015

 Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Czekamy na kolejne sosnowieckie zloty.!!


14 luty 2015


 

Dziękujemy za liczne przybycie. Frekwencja miło nas zaskoczyła. Oprócz naszych częstochowskich fanów, bawili się z nami  fani z Łodzi, Wrocławia, Krakowa, Bielska Białej i niemal całego Śląska.

 


18 kwiecień 2015

Kolejna edycja BTW za nami. Wspaniała zabawa, super frekwencja, zimne piwko. Dziękujemy za przybycie, a jak odwiedzili nas nie tylko częstochowscy fani ale także z innych miast.6 czerwiec 2015

6 czerwca nasza ekipa uczestniczyła we wspaniałe zorganizowanym Zlocie w Sosnowcu. Dziękujemy FC Depeche MODE World In My Eyes Sosnowiec za super zabawę.

Do zobaczenia na następnej imprezie.


20 czerwca 2015

Tym razem zaprosiliśmy Was na wyjątkową noc, podczas której położono specjalny nacisk na nagrania b-side'owe oraz bonus tracki, które zazwyczaj pozostają nieco w cieniu wiodących przebojów DM. Wciągnęliśmy specjalnie dla Was sporo muzycznych ciekawostek !! Poza tym oczywiście, jak zwykle była muzyczna esencja Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc !! Repertuar uzupełniły muzyczne smaczki z klimatów około Depechowych, 80’, New Romantic. !

Za sterami tradycyjnie stanęli Dark Asylum Team w składzie DJ Alex Hunter i DJ 2Face oraz nasz gość - DJ AbSYNTH (DM remixed & violated / Opole)  


22 sierpnia 2015

 W przedostatnią sobotę sierpnia zaprosiliśmy Was na kolejną edycje BEHIND THE WHEEL Depeche Mode Party!! Ponieważ wakacje zbliżały się ku końcowi przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Zaprezentowaliśmy Wam tradycyjnie muzyczną esencję Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc !! Repertuar uzupełniły muzyczne smaczki z klimatów około Depechowych, 80’, New Romantic. Każdy napewno znalazł coś dla siebie !!

Za sterami tradycyjnie stanął Dark Asylum Team w składzie Alex Hunter i 2Face oraz nasz gość - prosto z Łodzi przybył XMODE (FC Faith)!! 

Impreza odbyła się w kultowym klubie Galeria TEATR FROM POLAND, gdzie do Waszej dyspozycji były przestronny parkiet, szatnia, specjalnie wydzielona sala dla palących oraz świetnie zaopatrzony bar!


23 październik 2015

Radek reprezentował nas na Festiwalu Soundedit oraz na pofestiwalowym AfterParty w Klubie "6 Dzielnica"


24 październik 2015

W przedostatnią sobotę października zaprosiliśmy Was na kolejną edycje BEHIND THE WHEEL Depech Mode Party!! Tym razem świętowaliśmy z Wami 10 urodziny jedenastego albumu DM - PLAYING THE ANGEL!! Z tej okazji zwiększono dawkę kompozycji z tego krążka oraz najlepsze remiksy i wykonania live!! Poza tym oczywiście zaprezentowaliśmy Wam tradycyjnie muzyczną esencję Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc !! Repertuar uzupełniły muzyczne smaczki z klimatów około Depechowych, 80’, New Romantic. Każdy znalazł coś dla siebie !!

Za starami tradycyjnie stanął Alex Hunter, a towarzyszyła mu osoba, której porywające i energetyczne sety pamiętaliście z Walentynkowej edycji BTW - GAHANA z FC World In My Eyes - SOSNOWIEC!! 

Tym razem spotkaliśmy się w nowym miejscu - na deskach klubu TWOJA KOLEJ (ex-GROTA) na ulicy Dekabrystów 35a. Niesamowity klimat tego kultowego dla Częstochowy lokalu wprowadził Was w odpowiedni nastrój, czekał tu bar pełny piwny rarytasów z regionalnych browarów z Polski jak i Czech, Słowacji i innych zakątków świata.


12 grudnia 2015

Fantastyczna impreza z udziałem Andy Fletchera.

6 osobowa ekipa naszego Fan Clubu dziękuje organizatorom za One Night In Katowice.


16 styczeń 2016

16 stycznia zorganizowaliśmy w Częstochowie I Ogólnopolski Zlot Fanów DM. 

Nad oprawą muzyczną tego wieczoru zadbała trójka DJów:

ALEX HUNTER (Dark Asylum Team – Łódź/Częstochowa)

SEREK (FC Faith – Łódź)

2FACE (Dark Asylum Team – Łódź/Częstochowa).

 

W zlocie uczestniczyło 150  fanów z całej Polski, bo nie tylko z Częstochowy i ze Śląska, ale także między innymi z Bielska, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Malborka.

 

Zorganizowaliśmy dwa konkursy. W „DAVE DANCING” wygrał Marcin Rejniak z Rudy Śląskiej, a w konkursie na najlepszą stylizację na członka zespołu wygrała Sonia Krauze z Sosnowca. Laureaci konkursów otrzymali dyplomy i otwieracze z okolicznościowym grawerem.


20 luty 2016

20 lutego kilkuosobowa ekipa naszego FC bawiła się cudownie na sosnowieckim Zlocie. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę.


12 marzec 2016

W drugą sobotę marca zaprosiliśmy Was na kolejną edycje BEHIND THE WHEEL Depech Mode Party!! Tym razem świętowaliśmy z Wami 30 urodziny wydania albumu BALCK CELEBRATION!! 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zwiększoną dawkę kompozycji z tego krążka oraz najlepsze remiksy i wykonania live!! Poza tym zaprezentowaliśmy Wam tradycyjnie muzyczną esencję Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc !! 

Za starami tradycyjnie stanęli Dark Asylum Team w składzieAlex Hunter, 2Face + gość specjalny, którym była Lady Raven z Fan Club Depeche Mode The Darkest Home - Częstochowa! 14 maj 2016

 

 

 

 

14 maja zaprosiliśmy Was  na kolejną edycję BEHIND THE WHEEL Depech Mode Party!! A że rok 2016 obfituje w okrągłe rocznice wydawnictw DM to celebrowaliśmy 15-lecie wydania albumu EXCITER!!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zwiększoną dawkę kompozycji z tego krążka oraz najlepsze remiksy i wykonania live!! Poza tym oczywiście zaprezentowaliśmy Wam tradycyjnie muzyczną esencję Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc !! Repertuar uzupełniły muzyczne smaczki z klimatów około Depechowych, 80’, New Romantic. 

Za starami tradycyjnie stanęli Dark Asylum Team w składzieAlex Hunter, 2Face & Lady Raven.


24 wrzesień 2016

Dark Asylum Team, Fan Club Depeche Mode The Darkest Home - Częstochowa i Galeria Teatr from Poland zaprosili Was na BEHIND THE WHEEL: Depeche Mode Party route 10 || Personal Night!

Wróciliśmy po wakacyjnej przerwie z mocnym uderzeniem. 

Przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie muzyczną esencję Depeche Mode, począwszy od największych przebojów, nagrań koncertowych, a na remixach i coverach kończąc. Nie zapomnieliśmy o przeróżnych wersjach i remiksach "personala"!!  Zachęciliśmy Was do przebrań w stylistyce z klipu Personal Jesus, by stworzyć tej nocy niezapomniany klimat!! 

Za starami tradycyjnie Dark Asylum Team w składzie Alex Hunter, 2Face & Lady Raven.

 


17 grudnia 2016

Fan Club Depeche Mode The Darkest Home - Częstochowa, Dark Asylum Team oraz Galeria Teatr from Poland zaprosili Was na kolejną edycję Behind The Wheel: Depeche Mode Party. Była to już 11 edycja tej wyjątkowej imprezy, tym razem pod hasłem Christmas Island Party.

Jak zawsze mogliście liczyć na wszystko co najlepsze jeśli chodzi o niezwykle bogatą twórczość zespołu Depeche Mode - największe hity, ponadczasowe klasyki oraz najciekawsze covery i remiksy. 

Tego wieczoru grali dla Was Raven (FC Darkest Home) oraz 2Face (Dark Asylum Team).


28 styczeń 2017

 W tą zimową noc uczestniczyliśmy dość liczną ekipą na zlocie w Sosnowcu


17 czerwca 2017

Nasz FC został zaproszony do uczestnictwa w Międzynarodowym Festiwalu Fanów. Zaprezentowaliśmy an nim inscenizację do utworu PIMPF.


21 lipiec 2017

Niemal cała nasza fanclubowa rodzina udała się na koncert. Brak słów by opisać emocje...


02 września 2017

Bieżący rok obfituje w atrakcyjne wydarzenia związane z naszym ukochanym zespołem, jednakże nie zapomnieliśmy o bardzo ważnej rocznicy, jaką było trzydziestolecie wydania znakomitego albumu Music for the Masses. W związku z tym Fan Club Depeche Mode The Darkest Home - Częstochowa oraz Dark Asylum Team mieli zaszczyt zaprosić wszystkich fanów, sympatyków DM oraz tych, którzy lubią podobne klimaty na imprezę, która po raz kolejny odbyła się w Częstochowie, w klubie SCENA TfP.

Jak zwykle odwiedzili nas starzy znajomi ze Ślaska, a także Wrocławia, Łodzi, Orzesza, Kutna i....Białegostoku.

Po raz pierwszy w Częstochowie zaprezentowaliśmy inscenizację PIMPF.


09 grudnia 2017

Fan Club Depeche Mode The Darkest Home - Częstochowa oraz Dark Asylum Team zaprosili Was wszystkich na 14 i zarazem ostatnią w 2017 roku edycję imprezy "Behind The Wheel" poświęconej legendarnemu zespołowi Depeche Mode. Tym razem tematem przewodnim było 30-lecie wydania singla "Behind The Wheel".

Tego wieczoru mieliście okazję pobawić się zarówno przy najbardziej rozpoznawalnych aranżacjach samego Depeche Mode (choć były też i mniej znane, ale również świetne smaczki...), które wszyscy doskonale znamy i uwielbiamy jak i przy muzyce zespołów tworzących w podobnym stylu - od sythpop`u przez new romantic, a na latach 80 kończąc.

Natomiast po północy wspólnie wznieśliśmy toast za Nowy Rok, za nasz Fan Club i zespół Depeche Mode.


28 kwietnia 2018

Fanclub Depeche Mode Darkest Home, Dark Asylum Team i Scena TFP zaprosili Was  na kolejne wydarzenie z cyklu Behind the Wheel. 

Ta edycja poświęcona byłą albumowi Songs of Faith and Devotion oraz trasie Devotional Tour. Jak zwykle nie zabrakło muzyki w klimacie synth pop, new romantic oraz innych pokrewnych gatunków.

Zagrali Raven oraz 2Face, natomiast gościem specjalnym był dobrze znany Serek, reprezentujący łódzki FC Faith.